Jaroměřice/Měst.Trnávka-Libchavy 2:1 (0:1)

Trenér Dušan Hrouzek:

Zápas dvou mužstev z popředí tabulky vyzněl pro domácí.V prvním poločase si naše mužstvo vypracovalo několik brankových příležitost a herně mělo převahu, ale přesto do kabin odcházeli hosté šťastnější, když využili standartku. Druhá půle byla herně stejná jak první, naši dorostenci se kombinační hrou dostávali do šancí a hosté hrozili brejky.V druhé půly naše mužstvo využilo příležitosti.Nejdříve po úniku Jirka Bednařík byl faulován hostujícím brankářem v pokutovém území a nařízenou penálku sám proměnil.Konečný výsledek upravil Martin Olašan, když centrovaný míč hlavou usměrnil za záda hostujícího brankáře.

Branky domácích:Bednařík,Olšan

Sestava:Továrek-Dračka,Olšan,Hrazdíra,Křenek-Peňáz,Smolík,Hensl,P.Mooz-Bednařík,Vybral;náhradníci:Šebek,Kubík,Horák

TJ Žichlínek/Tátenice 1:0 (0:0)

Tento zápas dvou sousedních mužstev v tabulce byl dlouho navážkách.I když naši dorostenci měli opticky územní převahu a více drželi míč na svých kopačkách, nemohli se prosadit v koncovce.Hosté hrozili z rychlých brejků a jen dobře organizovaná naše obrana neumožnila hostům více zahrozit.Na začátku druhého poločasu naši dorostenci začali víc aktivně napadat hostující hráče a tím se začali dostávat více do šancí.Tato aktivnější hra domácí přinesla ovoce.V 55 min po rohovém kopu se k odraženému míči dostal Dušan Peňáz a umístěnou střelou k tyči dal jediný gól zápasu.

Sestava:Továrek M.- Šebek F.,Olšan M.-K,Hrazdíra R.,Dračka J.,Mooz P.,Smolík L.,Škrabal K.,Peňáz D.,Bednařík J.,Vybral M.(Křenek M.,Hensl D.,Olšan L.,Horák J.)

Rudoltice-Jaroměřice/Měst.Trnávka 0:6 (0:2)

Naši dorostenci celý zápas byli lepším mužstvem a domácí nepustili do žádné vážnější akce.Největším soupeřem našich dorostenců byl domácí brankář a nepřesná muška.Během první půle si kluci vytvořili několik gólových příležitostí, ale ujaly se jen dvě.Skoroval Davd Hensl a Dušan Peňáz.V druhém poločase naši dorostenci již měli přesnější mušku a 4 góly upravili výsledek.Postupně skórovali Jirka Bednařík 2 x, René Hrazdira a opět David Hensl.

Sestava:Marek Továrek - Filip Šebek,Marek Vybral,Martin Olšan-K,Martin Křenek,Petr Mooz,Lukáš Smolík,Karel Škrabal,Dušan Peńáz,Jiří Bednařík,David Hensl.(Tomáš Popelář,Jiří Koller)

Jaroměřice/Měst.Trnávka-Jiskra 2008 3:0 (3:0)

Očima trenéra Dušana Hrouzka..

Do zápasu naši dorostenci vstoupili velice dobře, když hned v 1 minutě zakončil  útočnou akci Lukáš Smolík z M.Trnávky.Překvapený soupeř, se po obdržené brance snažil vyrovnat rychlými brejky.Ty však končily v ofsajdové pasti. Naši hráči postupem času získávali územní převahu.Do konce prvního poločasu navýšil skóre  ještě Dušan Peňáz a znovu Lukáš Smolík.Ve druhé půli se hráči Jiskry snažili ještě něco s výsledkem udělat, ale jejich začínající akce končily na naší obraně.Během druhého poločasu mohl navýšit skóre ještě Jirka Bednařík, kdy ž samostatný "nájezd" zakončil střelou do tyče.Dobrou příležitost měl i Petr Mooz, když se objevil sám před soupeřovým brankařem, ale štěstí mu nepřálo a trefil jen jeho náruč.

Linhartice/Boršov-Jaroměřice/Měst.Trnávka 3:2

Dorost

V pouťovém kole k nám přijelo společné mužstvo Třebařova a Starého Města. naši kluci si se soupeřem celkem dobře poradili, když se dvakrát trefil Dušan PeŇáz,a doplnil ho Jirka Bednařík a Marek Vybral. Kluci hráli moc hezký, kombinační fotbal a byla radost se na jejich hru dívat. Uvidíme, jak se jim bude dařit proti silnějším soupeřům.

Dorostenci vstoupoli d osezony na hříšti velkolepě - dvě suverenní výhry a perfektní výkony. Bohužel, kvůli administrativní chybě nám byl první zápas kontumován. Druhý v Kunčině kluci vyhráli 4 - 0 (2x Bednařík, Dračka, Peňáz) a tak jsme zatím uprostřed tabulky, ale kluci hrají dobře a věřím, že ztrátu na hříšti doženou. Držmíme jim palce.

Dorostenci hrají krajský přebor a vytvořili společné mužstvo s hráči Městečka Trnávky. První zápas sehrají 31,8 na hříšti v M.T. Doma nastoupí v neděli, o pouti,14,9. Za náš klub je trenuje Pepa Valenta

===========================================================================================

Dorost převálcoval suvereně vedoucí Třebářov na jeho hřišti 8 - 1 !!!

V posledním kole se doma utká s M.trnávkou o postup do finálové čtveřice a musí vyhrát (horší vzájemný zápas)

Jaroměřice x Dolní Třešňovec - 3 - 2 (2 - 0)

Továrek Marek - Mooz Petr, Peňáz Dušan, Hrazdíra René, Křenek Martin, Peka Filip, Koutník Tomáš, Olšan Martin, Bednařík Jiří, Šebek Filip,Vybral Marek - Popelář Tomáš, Dračka Josef, Horák Josef

Kluci vlétli na soupeře s chutí a v první půlce ho téměř k ničemu nepouštěli, již v 9 minutě, do sestavy se navrátivší Jirka Bednařík, krásnou střelou vystrašil hostujícího brankáře a ten jen s námahou vytlačil jeho pumelici nad břevno. Za 5 minut pak Petr MOOZ krásně trefil přímo z trestňáku na zadní tyč , téměř do šibenice a bylo to 1 - 0. PO dalších 10 minutách agilní Jirka Bednařík, jehož přítomnost na hříšti byla pro tým přínosem, zvýšil s pomocí hostujícího brankáře na 2 - 0. Zdálo se, že domácí nebudou mít se soupeřem žádné potíže. ten hrozil jen sporadicky, z rychlých protiútoků. Bohužel, ve druhé půli naši ztratili pohyb a převahu v osobních soubojích a rychlé brejky se stávali četnější a nebezpečnější a ve 21, resp. 31 minutě je soupeř dotáhl až do úspěšného zakončení a srovnal. Hra se vyrovnala a místy jsmese mohli i o ten bod bát. 6 minut před konce, ale naši po serii 3 rohů Filipem Pekou (další navrátilec do sestavy po zimní pauze) strhli vítězství na svoji stranu. závěr si už téměř v klidu pohlídali.
Rozhodčí grulich - Heger, Hrouzek, ž.k. 1 - 1, 25 diváků, Branky Mooz, Bednařík, Peka x Mareš, Toftík

Dorost zakončil podzim smolnou remízou, když hrál 1 – 1 s týmem Sebranic.

Jaroměřice – Metra Linhartice: 4 – 4 ( 4 – 0 ) dorost

Křenek, Peka, Popelář, Vybral  x2X Veselý, 2 x Zomber

Šenkýř ž. k.  – 1     20  diváků

Jaroměřice: Foret – Mooz, Peňáz, Hrazdíra, Křenek, Peka, Koutník, Doležel, Šebek, Popelář, Vybral – Továrek, Guštár, Dračka

Fotbal dvou rozdílných poločasů sehráli naši dorostenci. Po 25 minutách vedli nad odevzdanou zálohou Metry 4 – 0, aby nakonec byli rádi za bod za remízu.

V 9 minutě Mooz dobře kopl roh a důrazný Křenek otevřel 1 – 0. Za 5 minut znovu rychlý Křenek proběhl mezi 2 obránci a připravil branku pro Peku 2 – 0. V 17 minutě se dravý Popelář dostal ve vápně k míči a nekompromisně pod břevno zvýšil na 3 – 0. Když ve 25 minutě Filda Peka potáhl po křídle a našel přesně dobíhajícího Vybrala bylo to 4 – 0 a zdálo se rozhodnuto.

Bohužel, domácí nechali bojovnost a nasazení v šatně a tak přišel po právu trest. Ve 21 minutě nejprve po rohu zůstal nikým nehlídaný soupeř na malém vápně a snížil na 4 – 1. Za 10 minut naše veliká laxnost a nedůraz ve středu obrany dovolila Metře vykřesat naději 4 – 2. 3 minuty před koncem znovu nedůrazný souboj u lajny, a prudký centr si srazila domácí obrana do vlastní sítě a drama bylo zde 4 – 3. Aby toho nebylo málo – tak v poslední minutě, podceněný souboj na půlce, špatné zpracování nákopu na šestnáctce a remíza byla na světě 4 – 4.

Škoda, soupeř to byl určitě k poražení a hráči si musí sáhnou do svědomí, proč ztratili vyhraný zápas.

Branku dával Fiip Peka a za hosty otevřel skore Ondřej Filipi. Naši doplatili na střeleckou nemohoucnost, když doslova spálili nejméně 3 tutovky.

Jaroměřice Staré Město 6:0
Branky: Peka Filip 3, Doležel Jakub, Popelář Tomáš, Peňáz Dušan; Rozhodčí:Knap Dušan; ŽK: 0:1
Jaroměřice Bystré 1:1
Branky: Popelář Tomáš - Tušla Václav; Rozhodčí: Havránek Vladimír
Sebranice Jaroměřice 1:1
Branky: Kopecký Jan - Hrazdíra René; Rozhodčí: Kylar Roman
Jaroměřice Linhartice/Boršov 4:4
Branky: Křenek Martin, Popelář Tomáš, Vybral Marek, Peka Filip - Zomber Petr 3, Veselý Jakub; Rozhodčí: Šenkýř Jiří; ŽK: 0:1
D. Třešňovec Jaroměřice 1:0
Branky: Tovtik Jan; Rozhodčí: Jačisko Jakub
Jaroměřice Třebařov 1:1
Branky: Vybral Marek - Sommer Marek; Rozhodčí: Knap Dušan; ŽK: 2:3
M. Trnávka/Chornice Jaroměřice 3:1
Branky: Trčka Vojtěch, Dofka Ondřej, Goš Petr - Olšan Martin; Rozhodčí:Brychta Josef

Staré Město Jaroměřice 3:2
Branky: Markus Michal 2, Navrátil Martin - Vybral Marek, Peka Filip; Rozhodčí:Ožvoldík Josef
Bystré Jaroměřice 1:2
Branky: Bombera Dominik - vlastní, Hrazdíra René; ŽK: 0:1
Jaroměřice Sebranice 1:1
Branky: Peka Filip - Filipi Ondřej; Rozhodčí: Grulich Milan; ŽK: 0:2